Domki i mebelki dla lalek ForestFun

Tworzymy nasze domki z miłości do dzieci, tych małych i tych już całkiem dojrzałych. Kto nie marzył w dzieciństwie o domku dla lalek z miniaturowymi mebelkami, krzesełkami, stolikiem z misterną koronkową serwetą, filiżankami napełnianymi herbatą z filigranowego imbryczka?

Domki z serii Inspiring Houses to spełnienie tych marzeń. Pozwól zaprosić się do tego świata. Poczuj się znów dzieckiem, przypomnij sobie, jak przyjemnie jest bawić się w dom.

W serii dostępne są domki: Victoria Pink, Victoria Blue, Emmeline Pink, Emmeline Blue, dobudówka Florence.

Zbuduj marzenia swojego dziecka wprowadzając je w bajkowy świat zabawy!

Jeśli szukasz ciekawych i rozwijających zabawek dla swojego dziecka, to nasze domki ze sklejki będą idealnym wyborem. Zbudowanie własnego domku to nie tylko wspaniała zabawa, ale także sposób na rozwijanie umiejętności manualnych, logicznego myślenia i kreatywności.

Składanie i budowanie własnego domku dla lalek to doskonała okazja, by uczyć się współpracy w grupie i poznać tajniki konstruowania. Gotowy domek jest idealnym dodatkiem w wystroju dziecięcego pokoju, a możliwości zabawy „w dom” pobudzają wyobraźnię dzięki kreowaniu różnych historii i opowieści, wprowadzając dzieci w świat nieograniczonej fantazji.

Zaaranżuj wnętrza swojego domku – mebelki i akcesoria z serii Inspiring Houses

W serii Inspiring Houses powstały unikatowe meble oraz akcesoria do zaaranżowania każdego pomieszczenia w domku. Wyprodukowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal pozwolą na udekorowanie bajkowej przestrzeni, łącząc ze sobą kolory oraz wzory.

Dzięki dodatkom możesz wyposażyć każde pomieszczenie w miniaturowe odpowiedniki mebli i sprzętów spotykanych we wnętrzach swojego domu. Dostępne są w kilkunastu kolorach oraz różnych wersjach wykończenia.

Zaobserwuj nas: