O nas

Forestfun to marka, która powstała z myślą o bezpieczeństwie, naturalności oraz holistycznym rozwoju dzieci.

Nasze zabawki drewniane ze sklejki są nie tylko narzędziami do zabawy, ale także edukacyjnymi instrumentami, które rozwijają wyobraźnię, umiejętności manualne i kreatywność dzieci.

W produkcji stawiamy na innowacyjność i jakość, tworząc zabawki, które sprawdzają się zarówno w zabawie, jak i w terapii dla dzieci z różnymi trudnościami rozwojowymi.

Nasza misja

W Forestfun wierzymy w autentyczność i współtworzenie. Projektujemy i produkujemy nasze zabawki z pasją i dbałością o każdy szczegół, wykorzystując ekologiczne i naturalne materiały.

Nasza kadra z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z różnymi potrzebami rozwojowymi służy pomocą i profesjonalnym doradztwem w wyborze odpowiedniego produktu dla Twojego dziecka według indywidualnych potrzeb.

Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów Forestfun.  

Sprawdź naszą ofertę!

Zespół ForestFun

W tworzeniu serii zabawek ForestFun uczestniczy grupa zaufanych osób, profesjonalistów, pasjonatów inteligentnego projektowania, których wspólnym celem jest stworzenie bezpiecznego produktu wysokiej jakości, który oprócz zabawy wspiera kluczowe etapy rozwoju dziecka.

Każda zabawka to precyzyjnie wykonany i skrojony model, złożony z kilkunastu lub kilkuset dopasowanych do siebie części, składający się jak puzzle 3D dzięki unikalnie zaprojektowanemu systemowi łączeń klinowych.  

Nasze zabawki spełniają wymagania,

określone w dyrektywie numer 2009/48/WE .

Znak CE „Conformité Européenne”

Znak CE „Conformité Européenne” (zgodność europejska) oficjalnie oznacza  zgodność danego wyrobu z wymaganiami prawodawstwa zharmonizowanego. Stanowi deklarację producenta, że wyrób wprowadzany do obrotu spełnia wymagania zharmonizowane określone w aktach unijnego prawodawstwa zharmonizowanego. Kupując w dowolnym państwie Unii Europejskiej wyrób oznakowany CE, konsument może domniemywać, że producent wytworzył wyrób zgodnie z obowiązującym prawem.

Znak „PN-EN 71-1”

PN-EN 71-1 określa wymogi oraz metody badań właściwości mechanicznych i fizycznych zabawek. Ma zastosowanie do normalnego użytkowania zabawek przeznaczonych dla dzieci poniżej 14 miesiąca życia, w tym piłek, rowerów, latawców i balonów. Nasze zabawki są zgodne z podstawowymi wymaganiami bezpieczeństwa, produkowane są zgodnie z odpowiednikiem zharmonizowanej normy europejskiej. Zabawki wyprodukowane poza Unią Europejską będą posiadały to oznaczenie.

Partnerzy ForestFun