Zestawy ORGANICS BRICKS

W skład serii Organics Bricks wchodzą trzy zestawy puzzli 2w1, w których każdy z nich zawiera elementy do zamiennego złożenia dwóch różnych zwierząt zamieszkujących leśne rejony. Dzięki temu powstaje aż sześć różnych kombinacji zabawek! W zestawie „CROWN OF TREES” znajdziesz elementy wiewiórki i szopa pracza, zestaw „TREE TRUNK” pozwala na utworzenie sowy lub ptaka leśnego, a wybierając zestaw „THE ROOTS” możesz wybrać pasikonika lub ślimaka.

Ale to nie wszystko! Łącząc powyższe trzy zestawy wraz z zestawem uzupełniającym „TREE”, zbudujesz niezwykłe drzewo! Wszystkie elementy są kompatybilne ze sobą, co oznacza, że tworzenie własnych konstrukcji jest niezwykle łatwe i kreatywne. Dziecko może wykorzystać swoją wyobraźnię i zbudować drzewo, jakie tylko zechce.

ZESTAW CROWN OF TREES (KORONA DRZEWA)

Po złożeniu wiewiórki można poruszać jej głową w prawo i w lewo, co stanowi fascynującą atrakcję dla dziecka. Istnieje możliwość różnorodnego montażu łapek co pozwala na jeszcze większą ilość kreatywnych zabaw. To doskonały sposób, aby rozwijać umiejętności obserwacji i zrozumienia mowy ciała.

Nie mniej atrakcyjny jest szop pracz, który również posiada ruchome łapki, co pozwala na modyfikacje zabawy i rozwijanie wyobraźni dziecka. Poprzez montowanie łapek w różnych pozycjach, dziecko może nauczyć się rozumieć i przekazywać wiadomości za pomocą gestów.

WIEWIÓRKA

SZOP PRACZ

ZESTAW TREE TRUNK (PIEŃ DRZEWA)

Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby złożyć sowę lub ptaka leśnego. Jednak to nie koniec zabawy! Dzięki możliwości zamienienia poszczególnych detali, możemy stworzyć zupełnie nowe wersje ptasiej zabawki – ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Budowanie i zmienianie kształtu zabawki to nie jedyny atut tego zestawu. To również świetny sposób na naukę emocji przez dziecko. Zmieniając ustawienia ruchomych elementów, takich jak oczy, skrzydła czy uszy, dziecko może wyrażać różne emocje oraz je interpretować. Zabawa z tą zabawką nie tylko rozwija zdolności manualne, ale również emocjonalne i społeczne.

SOWA

PTAK LEŚNY

ZESTAW THE ROOTS (KORZENIE)

Oba zwierzątka to mieszkańcy łąk, którzy dzięki ruchomym elementom w zabawce, będą mogły po złożeniu być nie tylko statycznym modelem, a towarzyszyć w swobodnej ,dynamicznej zabawie, poruszając się w różnych kierunkach dzięki zamontowanym kółkom – dużym u ślimaka, małym u pasikonika. Podczas zabawy dziecko ma okazję poznawać podstawowe zasady fizyki, rozwijać umiejętności poznawcze i logiczne.

Jak w przypadku pozostałych zestawów istnieje możliwość wymiany niektórych elementów, co pozwala na budowanie kolejnych , innych wariantów zabawki. To idealny zestaw dla małych odkrywców którzy chętnie poznają świat i eksperymentują z różnymi konstrukcjami.

PASIKONIK

ŚLIMAK

TREE (DRZEWO Z WINDĄ)

Wyrusz z nami w fascynującą podróż po magicznym lesie, gdzie Twoje dziecko może zbudować wspaniałe drzewo z windą – łącząc trzy zestawy puzzli 2w1 oraz z dodatkowym zestawem windy i akcesoriów „leśnych transformacji”. Budowanie drzewa z windą to doskonały sposób na wielogodzinną zabawę, także dla większej grupy dzieci. Dzięki temu zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca i umożliwia rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak współpraca
i komunikacja.

W naszych dodatkach znajdziesz wiele elementów, takich jak liście, owoce, paprocie, ważki czy biedronki, które pomogą Twojemu dziecku stworzyć realistyczny obraz drzewa. Dzięki akcesoriom takim jak budki lęgowe dla ptaków i specjalny otwór dla pszczół, fascynujący świat przyrody i jej mieszkańców staje się bliższy i rozbudza w dziecku chęć nauki i poznawania.

Dodatki Organics Bricks

W naszych zestawach oprócz modułów łączących się z innymi za pomocą klinów i wypustek mamy też pakiety dodatków – płaskie figurki przedstawiające bardzo przydatne w zabawie drobiazgi, takie jak owady, gąsienice, piórka czy liście oraz pewną ilość kolorowych sznurówek. 

Organics Bricks to więcej niż tylko puzzle przestrzenne. Nasza seria to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności manualnych oraz kreatywności, a forma montażu za pomocą klinów pozwala na swobodę  i przestrzeń do rozwoju wyobraźni.