Seria ORGANICS BRICKS

Pozwól swojemu dziecku na wspaniałą przygodę z serią zabawek Organics Bricks i zobacz, jak rozwija ono swoją wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne w otoczeniu naturalnych, drewnianych puzzli 3D.

Co wyróżnia serię Organics Bricks?

Organics Bricks to seria drewnianych zabawek, które łączą w sobie cechy przestrzennych puzzli oraz klocków. Są doskonałym wyborem dla dzieci, które beztroską zabawę lubią łączyć z elementami konstruowania oraz budowania.

Charakterystyczną cechą puzzli 3D z serii Organics Bricks jest ich organiczny kształt, łuki, krzywizny i owale, co pozwala na swobodne tworzenie form przestrzennych, takich jak rośliny czy zwierzęta. Poszczególne elementy zestawów łączymy ze sobą dowolnie za pomocą systemu otworów, wypustek i klinów, co daje niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzięki zastosowaniu łączenia klinowego uzyskujemy stabilne i trwałe połączenie, które jednocześnie jest możliwe do rozłączenia każdorazowo, jeśli zmienimy koncepcję – po połączeniu elementów możemy bawić się utworzoną konstrukcją bez obawy, że się rozpadnie, jak to jest w przypadku zwykłych klocków czy puzzli.

Dlaczego warto wybrać zabawki z serii Organics Bricks?

Wybierając drewniane puzzle Organics Bricks, zapewniasz swojemu dziecku wiele korzyści, w tym rozwój umiejętności przestrzennych, kreatywności i logicznego myślenia, a także możliwość terapeutycznego oddziaływania na zmysły. Co więcej, dzięki organicznym kształtom i wykonaniu z drewnianej sklejki, zabawki te łączą w sobie piękno natury i pozwolą Twojemu dziecku poczuć się blisko niej, odkrywając fascynujący świat flory i fauny lasu. Dzieci mogą z powodzeniem wykorzystać zestawy do pracy nad motoryką małą oraz koncentracją – forma zabawy pozwala na wyciszenie, skupienie uwagi i zapomnienie o otaczającym nas pędzie.