Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Mebelki dla lalek

Aby zabawa domkiem mogła być udana, potrzebne są mebelki dla lalek. Za ich pomocą możliwe jest wyposażenie całego obiektu. Oferujemy bowiem akcesoria niezbędne do sypialni, salonu, a także kuchni czy łazienki. Dzięki nim dzieci mogą odgrywać sceny z prawdziwego życia. Lalkom na pewno niczego nie zabraknie! Pomyśleliśmy o wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółach. W domku można ustawić podstawowe mebelki dla lalek takie jak sofa, wanna czy toaleta. Nie brakuje jednak również bardziej oryginalnych akcesoriów. Proponujemy m.in. toaletkę z taboretem, witrynkę łazienkową czy okap kuchenny.

Doskonale wiemy, że wyobraźnia maluchów nie ma granic! Dlatego umożliwiamy im swobodną zabawę lalkami w domku. Miniaturowe mebelki dla lalek sprawiają, że dzieci uczą się nie tylko odgrywania codziennych ról, ale również dekoracji wnętrz. Samodzielnie mogą dobierać artykuły, decydując, co jest niezbędne dla ich lalek. W taką zabawę zaangażują się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Niezależnie od płci czy wieku, dzieci na pewno pokochają zabawę domkiem dla lalek.

Charakterystyka mebelków do domku dla lalek

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości akcesoria do zabawy. Wszystkie mebelki do domku dla lalek wykonane są z drewna. Dzięki temu okazuję się jak najbardziej bezpieczne nawet dla maluchów. Precyzyjne wykonanie najdrobniejszych elementów sprawia, że są one przyjemne w dotyku i ładne w wyglądzie. Pięknie się prezentują, dzięki czemu stanowią świetną ozdobę domku. Drewniane zabawki okazują się korzystne również dla środowiska naturalnemu, któremu w żaden sposób nie szkodzą.

Dbamy o kształt mebelków dla lalek i robimy wszystko, by przypominały prawdziwe meble. Stanowią one miniaturową wersję tego, co dzieci mogą znaleźć w swoim domu. Wygląd akcesoriów zachęca do zabawy i pozwala na kreatywne wykorzystanie wszystkich elementów. Akcesoria można dobierać samodzielnie. Zdecyduj wraz z dzieckiem, jakie meble są potrzebne lalkom. Niech maluch sam spróbuje podjąć decyzję, a następnie samodzielnie wyposaży wnętrze domku. Pozwoli to ćwiczyć jego umiejętności organizacyjne oraz przestrzenne. Oczywiście podczas zabawy dzieciom można podpowiadać, ale najlepiej, aby same zdecydowały o układzie mebelków w domku dla lalek.

Jakie umiejętności ćwiczy dziecko podczas zabawy?

Bawiąc się w domek dla lalek, dzieci mogą ćwiczyć wiele cennych umiejętności. Szczególnie jeśli mają do dyspozycji dużo akcesoriów, uzupełniających domek. Jego samodzielne składanie z pewnością uczy precyzji oraz cierpliwości. Maluchy mogą również wczuć się w rolę dekoratora wnętrz, planując urządzanie poszczególnych pomieszczeń. Niektóre dzieci będą próbowały odwzorować układ prawdziwego domu lub mieszkania, co także stanowi świetną umiejętność. Być może część maluchów zdecyduje się na całkiem inne urządzenie domku dla lalek. Będą mogły rozszerzać własną wyobraźnię. Kreatywność jest niezwykle ważna w życiu codziennym. Dlatego warto, aby dzieci ćwiczyły ją podczas zabawy.

Mebelkami dla lalek nie trzeba się bawić wyłącznie w domku. Mogą służyć do oddzielnych zabaw, jeśli tylko maluch ma takie życzenie. Ze względu na to, że oferowane przez nas domki mają duże rozmiary, nie zawsze można je swobodnie przenosić do innych pomieszczeń czy na zewnątrz. Natomiast miniaturowe mebelki dowolnie można przestawiać i bawić się nimi tam, gdzie akurat przebywa dziecko. W przypadku maluszków należy jednak uważać na bezpieczeństwo. Zabawa powinna odbywać się pod stałą kontrolą rodziców, ponieważ dzieci mogą wkładać malutkie elementy do buzi. Natomiast starsze dzieci jak najbardziej mogą się bawić tymi zabawkami samodzielnie.