Pomysł na urodzinowy prezent dla 6-latka? Podpowiadamy!

Czterolatki są w tym magicznym wieku, w którym chcą niekończących się godzin zabawy, a świat jest dla nich jednym wielkim placem zabaw. Choć znalezienie prezentu, który przyciągnie (i zatrzyma) ich uwagę, może okazać się trudne, zachęcamy, aby wybierać takie zabawki, które płynnie łączą zabawę z edukacją. Od czego zacząć? Podpowiadamy ! 

Stawiaj przede wszystkim na zabawki, które nie tylko wyróżniają się jakością, ale też silnie stymulują wyobraźnię i sensorykę dziecka.  Domek EMMELINE pozwoli Wam  spędzić czas z najbliższymi podczas składania go wspólnie. Uprzedzamy, że jedno popołudnie może nie wystarczyć, za to satysfakcja i uśmiech na twarzy pociechy po złożeniu… bezcenne 🙂

 Gdy miejsce Wam na to pozwoli, dobierzcie do pięknego domku w stylu wiktoriańskim dobudówkę Florence i bawcie się lalkami aż w 4 pokojach! Domki ForestFun zostały stworzone w duchu metody Montessori, wspierające wszechstronny rozwój dziecka, tak ważny w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie.

Dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje zdolności manualne na troszkę mniejszej skali, polecamy szeroki wybór naszych mebelków. Dowolnie dobieraj elementy w szerokiej gamie kolorystycznej i twórz baśniowe wnętrza dla swoich lalek. Łóżko ze skrzynią, piękna wanna a może ażurowa sofa? Wybór należy do Was! 

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam wybrać idealny prezent dla Waszego czterolatka. Zapraszamy do odkrycia naszego bajkowego świata i odwiedzenia naszej strony internetowej ForestFun oraz zanurzenia na naszego Instagrama po mnóstwo inspiracji.

Jesteśmy bezpieczni dla Twojego malucha

Czy widziałeś już najnowsze zmiany na naszym Instagramie?

Odkryj naszego Tiktoka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *